DYNA-SPIR

BRAMY SPIRALNE
DYNA Spir

Tradycyjnie w często użytkowanych otworach zewnętrznych montuje się dwie bramy: izolowaną bramę segmentową zamykaną na noc i bramę szybkobieżną pracującą w ciągu dnia. DYNA Spir jest kombinacją tych dwóch aplikacji w jednym produkcie. Ta inwestycja zwraca się błyskawicznie.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Brama spiralna DYNA Spir otwiera się z prędkością 6 razy większą niż podobna brama segmentowa i dzięki temu jest wyjątkowo odpowiednia dla otworów o dużej intensywności przejazdu. Brama ta otwiera się z prędkością do 1,1 m/s w zależności od wymiarów bramy. Daje to wymierne oszczędności w zużyciu energii.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

Przy grubości panela wynoszącej 40 mm współczynnik U osiąga 1,77 w/m2K (dla panela ISO i wymiaru bramy 5000 x 5000 mm) Dodatkowo tam gdzie jest to wymagane bramę możemy wyposażyć w całkowicie przezroczyste panele ALU bez podziałów.

ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Dzięki rewolucyjnym innowacjom zastosowanym w bramie spiralnej DYNA Spir takim jak napęd łańcuchowy czy system spiralny, nie wymaga ona dużej przestrzeni w głębi budynku. Spiralnie nawijane segmenty minimalizują ryzyko tarcia paneli o siebie, gdyż nie stykają się ze sobą. Bramę można stosować w miejscach, w których konstrukcja budynku uniemożliwia zamontowanie do sufitu poziomych prowadnic standardowej bramy segmentowej.

DOSKONAŁA TRWAŁOŚĆ

Z uwagi na inteligentny system napędu niewymagający sprężyn balansujących, brama spiralna DYNA Spir do 200 000 cykli nie wymaga konserwacji. Szyny składają się z dwóch części, co umożliwia łatwą i szybką wymianę paneli w przypadku ich uszkodzenia.

ZASTOSOWANIA

- Logistyka
- Przemysł motoryzacyjny
- Przemysł maszynowy
- Przemysł metalowy i elektrotechniczny
- Przemysł chemiczny i farmaceutyczny