DYNA-METAL

BRAMY ROLOWANE SZYBKOBIEŻNE METALOWE

Zastosowanie tych drzwi pozwoli zaoszczędzić firmie ogromną ilość energii produkcyjnej spowodowanej cyrkulacją powietrza. Nasz produkt jest bardzo niezawodny, praktyczny, łatwy w obsłudze i szybki w montażu. Układ napędowy jest stabilny, energooszczędny i dokładny, aby zapewnić niezawodne działanie.

Tworzymy Najlepsze Bramy

STANDARDOWA KONFIGURACJA
Awaryjne urządzenie rozruchowe przy wyłączonym zasilaniu.  System bezpieczeństwa na podczerwień.  Skrzynka z przyciskami roboczymi. Silnik serwo. Profesjonalny system sterowania.

SILNIK

Silnik synchroniczny z magnesami trwałymi. Reduktor planetarny o wysokiej bezwładności. Awaryjne ręczne włączanie / wyłączanie.

PRĘDKOŚĆ OTWIERANIA / ZAMYKANIA

Prędkość otwierania 1,2 M / S ~ 2,5 M / S, regulowana; Prędkość zamykania wynosi 0,6 M / S, regulowana.

STRUKTURA BRAMY
Kurtyna drzwi ma podzieloną strukturę montażową: składa się z takich części, jak panel drzwi ze stopu aluminium, wielowarstwowa uszczelka gumowa, zawias do tłumienia i przenoszenia obciążenia oraz poliuretanowe koło prowadzące. Standardowa grubość panelu drzwi ze stopu aluminium izolowanego termicznie wynosi 43 mm. Wytrzymałość na wiatr może osiągnąć klasę 12. Wnętrze jest wypełnione poliuretanowymi przemysłowymi materiałami termoizolacyjnymi. Standardowym kolorem jest szary Pasteur, a kolory selektywne obejmują 4 rodzaje; oryginalny kolor stopu aluminium, perłowy biały i czerwony.

ZABEZPIECZENIA
Elektryczne oko bezpiecznie chronione promieniowaniem podczerwonym: po obu stronach ościeżnicy znajdują się elektryczne oczy korelacyjne. Gdy pod szybkimi drzwiami znajdują się bariery, drzwi pozostają w stanie otwarcia; kiedy drzwi opadają, przechodzą przez nie przedmioty, drzwi można otworzyć do miejsca otwarcia. Jeśli pod nimi nie ma barier, można opuścić je z opóźnieniem. Podłączone zewnętrznie urządzenie na podczerwień może być wykorzystane do kontrolowania szybkiego odbicia. Modyfikację parametrów można zastosować do prostego ustawienia prędkości odbicia, parametry można również zmodyfikować, aby zdecydować o definicji funkcjonalnej urządzenia na podczerwień, na przykład spotkanie z promieniem podczerwieni, czy to pojedynczy odbijanie funkcjonalne, czy długoterminowe odbicie funkcji drzwi można ustalić, modyfikując parametry.

ODPORNOŚĆ NA WIATR

32 m / s

PRZESZKLENIA

Wysokiej jakości arkusz z poliwęglanu, konstrukcja z dwuwarstwową strukturą nie tylko zapewnia efekt zachowania ciepła dla drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, ale także zapewnia dobrą przezroczystość.