BRAMY ROLOWANE DLA PRZEMYSŁU

BRAMY DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Wiemy, że prowadzenie własnego biznesu wiąże się z życiem pełnym intensywnych doznań. Jeśli pod Twoją opieką znajdują się hale produkcyjne, to powinny być one odpowiednio zabezpieczone. Najlepszą gwarancją spokoju będzie brama idealnie dostosowana do Twoich potrzeb. Taka, która będzie odporna na wielokrotne zamykanie i otwieranie, na działanie czynników atmosferycznych, a przede wszystkim intuicyjna w obsłudze dla wszystkich Twoich pracowników. Taka jest właśnie nasza brama  - Twój bohater do zadań specjalnych.

POTĘGA JAKOŚCI

Każdy element bram został zaprojektowany tak aby nieprzerwanie pracować w najtrudniejszych warunkach. Nasze labolatorium przez kilka lat dopracowywało najdrobniejsze szczegóły tej potężnej bramy, której maksymalny wymiar to nawet 7m szerokości i 6 m wysokości, a przecież dzięki systemowi nextON który pozwala na łączenie wielu bram w jedną, możesz zamknąć otwory nawet kilkudziesięciometrowe.

SYSTEM CLICKON,
MONTAŻ W GODZINĘ

Prosty montaż dużej bramy - czy to możliwe? Tak! Dzięki systemowi clickON.

Teraz zamontujesz bramę na dowolnej powierzchni dzięki gotowemu zestawowi konstrukcyjnemu. Wszystkie niezbędne elementy oraz uchwyty są już zmontowane i przygotowane do instalacji wału napędowego oraz pancerze.

SYSTEM EASYON

Pancerz dużej bramy Intense może ważyć nawet 100 kg, aby bezpiecznie i komfortowo móc go zamontować stworzyliśmy system podajnikowy, dzięki któremu wystarczą 2 osoby aby w pełni bezpiecznie i bez narażania pancerza na uszkodzenia, wciągnąć go na wał nawojowy. System easyON usprawnia montaż i zabezpiecza przed fizycznymi uszkodzeniami.

SYSTEM WINDON

Bardzo często nasze bramy muszą pracować w naprawdę trudnych wiatrowych warunkach, są narażone na zdecydowane podmuchy oraz przeciągi w halach przemysłowych. Spokojnie! Mamy na to proste i bardzo skuteczne rozwiązanie. System windON stworzyliśmy aby wszystkie nasze bramy, niezależnie od miejsca montażu i warunków atmosferycznych pracowały sprawnie i nieprzerwanie.

SYSTEM SAFEON

Rolowane bramy wyposażone są w autorski system flokowania technicznego wszystkich elementów mających styczność z płaszczem bramy. To rozwiązanie sprawia, że Twoja brama przez wiele lat będzie wyglądała jak nowa. Wysoka jakość aluminium i powłok lakierniczych w połączeniu z systemem safeON - tego oczekujesz od rolowanej bramy PREMIUM

OD TERAZ RAL TO NIE FANABERIA

Od 1 stycznia 2019 roku, za niewielką dopłatą i w terminie 7 dni wyprodukujemy dla Ciebie bramę w dowolnym kolorze RAL. Od teraz kolor bramy zależy tylko od Ciebie lub od wyobraźni inwestora. Nie ograniczaj się, miej wybór i zawsze bądź na czasie.

CHCESZ UZYSKAĆ DARMOWĄ WYCENĘ ?

Wyślij zapytanie