FLEX doors

BRAMY harmonijkowe z miękką zasłoną

Bramy harmonijkowe z miękką osłoną obejmują głównie słupek, szynę, górne i dolne belki, ramę mocującą zasłonę, zasłonę, koło pasowe, mechanizm podnoszący, mechanizm bezpieczeństwa i mechanizm sterujący itd., Między którymi belki i mocowanie kurtyny rama jest wytwarzana przez wysokiej jakości profilowany pręt, a zasłona powinna być zasłoną z PCW o wysokiej wytrzymałości Podczas działania mechanizmu podnoszącego lina stalowa na mechanizmie podnoszącym przesunie dolną belkę w górę, aby zachodziła na zasłonę rama mocująca i kurtyna na dolnej belce. Gdy drzwi zostaną otwarte w wyznaczone miejsce, będzie ograniczone przez górny wyłącznik krańcowy ruchu. Kiedy mechanizm podnoszący porusza się do tyłu, dolna belka porusza się w dół, aby zrealizować zamknięcie drzwi. Gdy drzwi są zamknięte w wyznaczonym miejscu, będzie ograniczone przez ustawiony przełącznik podróży Iimit. Kiedy drzwi się poruszają, jeśli linka się zepsuje, mechanizm bezpieczeństwa zadziała, aby zapobiec upadkowi korpusu drzwi. Do sterowania przyjęta jest kontrola konwersji częstotliwości PLC Drzwi poruszają się powoli i zatrzymują w trakcie ruchu. Górne drzwi składane z miękką zasłoną ma zastosowanie głównie w takich miejscach, jak stocznia, duży warsztat i hangar.

Tworzymy Najlepsze Bramy

PARAMETRY TECHNICZNE:

 Zakres:
Maksymalna szerokość otwarcia drzwi B = 42 000 (dostępna jest specjalna konstrukcja dla bardzo szerokiego otwarcia drzwi)
Maksymalna wysokość otwarcia drzwi: A = 17 000 (dostępna jest specjalna konstrukcja dla bardzo wysokiego otwarcia drzwi)
 Moc silnika: 3,2 kW-13 kW
 Grubość panelu drzwi: 450–800 mm
 Szybkość działania: ~ 0,15 m / s
 Zakres temperatur: -40 ° C ~ 50 ° C
 Odporność na ciśnienie wiatru: 650N / m²
 Stopień ochrony skrzynki sterującej: IP54
 Stopień ochrony przycisków zewnętrznych: IP64